FlixBus zavádí nová spojení, z Prahy vás doveze na hokejové MS i k jezeru Bled

FlixBus zavádí nová spojení, z Prahy vás doveze na hokejové MS i k jezeru Bled

FlixBus dále rozšiřuje nabídku přímých spojení z Česka. Svými nočními autobusy propojí Prahu s dánskou Kodaní, dějištěm letošního mistrovství světa v hokeji. Nové spojení nabídne i ke slovniskému jezeru Bled, do Lublaně nebo italského přístavu Terst.

Noční spoje do Kodaně začnou jezdit 26. dubna, z pražské Florence budou odjíždět každý den ve 20:40 hodin. Cesta potvrvá přibližně 13 hodin. Jízdenky jsou již v prodeji na www.flixbus.cz, jejich cena začíná na 729 Kč.

„Přímé spojení s Kodaní se bude hodit zejména hokejovým fanouškům, kteří se chystají mistrovství světa podpořit náš tým. Jedná se o noční spoje, cestující se mohou pohodlně vyspat a ušetřit za ubytování na místě. Autobusy na této trase budou samozřejmě jezdit každý den i po skončení mistrovství světa,“ říká mluvčí společnosti FlixBus Martina Čmielová. Zpět z Kodaně budou autobusy vyjíždět v 18:15 a pojedou opět přes noc. FlixBus na tuto trasu nasazuje dvoupatrové autobusy s kapacitou 79 míst.

Hokejový šampionát se koná od pátku 4. května do neděle 20. května v Kodani a Herningu. Čeští hokejisté začínají prvním zápasem proti Slovensku hned v sobotu 5. května. Skupina A, do které byli vylosováni, hraje v kodaňské Royal Aréně. Postupně se tak během 9 dnů potkají v základní skupině kromě Slováků ještě se Švédy, Švýcary, Rusy, Bělorusy, Francouzy a Rakušany. Lístky na zápasy českého týmu je ještě možné zakoupit, cena vstupenek na zápasy základní skupiny začíná na 500 Kč.

Z Prahy a Českých Budějovic se zákazníci FlixBusu nově dostanou také k jezeru Bled, do Lublaně nebo italského přístavního města Terst. „Toto spojení bude pro cestující velkým přínosem, zvlášť v době letních prázdnin. Turisticky oblíbené destinace jako Bled nebo Terst byly autobusy doposud těžko dostupné,“ doplňuje Martina Čmielová. Spoje budou odjíždět z Florence každý den v 21:50, z Českých Budějovic v 00:10 a do cílové stanice Terstu dorazí v 9:30. Jednosměrná jízdenka z Prahy začíná na 729 Kč, z Českých Budějovic už od 629 Kč.

Město Bled je oblíbený turistický cíl ve Slovinsku. Bledské jezero ledovcového původu je ideální na koupání, rybaření či výlet na ostrov s kostelíkem, který se nachází uprostřed jezera. Hojně navštěvován je také Bledský hrad tyčící se nad jezerem. Terst je italským přístavním městem u Jadranského moře blízko slovinských hranic. Kousek od Terstu se nachází jeden z největších majáků na světě Farro della Vittoria.  Poblíž je možné navštívit i zámek Castello di Miramare, velmi podobný české Hluboké nad Vltavou a nacházející se přímo u moře.

Zdroj informací

FlixBus a NejBusiness.cz

Datum

16.4.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.4623 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál