BMW G 310 GS

BMW G 310 GS

Pokud máte radost ze začátku motorkářské sezóny, ale nemáte svůj stroj, zvolte lehce ovladatelnou a konstrukčně vstřícnou motorku vhodnou pro začátečníky nebo pro ženy toužící po adrenalinu. Skvělou volbou je nové jednoválcové enduro BMW G 310 GS, které je vhodné pro jízdu v lehkém terénu i na silnici.

GS za příznivou cenu

Dokonalá funkčnost, spolehlivost a univerzální využití ve třídě pod 500 cm3, takové je nové enduro BMW G 310 GS. Cenově nejdostupnější GS model v nabídce BMW Motorrad pořídíte již za 151 tisíc korun, má zážehový čtyřdobý jednoválec s objemem 313 cm3. Ten disponuje výkonem 25 kW/34 k a je schopen motocyklu s hmotností jen 169,5 kg poskytnout optimální dynamiku. Na motocyklu mohou jezdit osoby od 18 let s řidičským průkazem A2. Nesporným pozitivem je i výška sedla, která je vhodná pro jakéhokoli jezdce.

G 310 je extrémně kompaktní, a přitom dospělé a komfortní „géesko“, které zaručuje skvělé jízdní zážitky. Nabízí design klasického GS, předsazenou příď, krátký rozvor, prodloužený zdvih odpružení a 19palcové přední kolo. Srdcem nového BMW G 310 GS je kapalinou chlazený jednoválcový motor o objemu 313 cm3, známý již z modelu G 310 R. Má čtyři ventily a dvě vačky, umístěné spolu s elektronickým vstřikováním paliva v hlavě válců. Objem 313 cm3 je výsledkem vrtání 80 milimetrů a zdvihu 62,1 milimetru.

Důraz na bezpečnost

BMW svými propracovanými motocykly disponujícími nejmodernějšími technologiemi usiluje o skvělé jízdní zážitky a také o co největší bezpečnost jezdců. Trubkový rám, obrácená vidlice a dlouhé kyvné zadní rameno zaručuje u endura BMW G 310 GS vysokou úroveň stability, precizní reakce na řízení a snadnou ovladatelnost. A protože mezi motorkáři v poslední době velmi výrazně přibývá žen, právě tento stroj je pro ně vhodný jako startovní model.

Zdroj informací

Allmedia4U s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

20.4.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.1259 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál