Zbyněk Frolík se stal manažerem čtvrtstoletí

Zbyněk Frolík se stal manažerem čtvrtstoletí

Ve čtvrtek 19. dubna se konalo vyhlášení prestižního ocenění Manažer čtvrtstoletí. Jedinečná akce ku příležitosti 25 let existence soutěže MANAŽER ROKU se odehrála ve Španělském sále Pražského hradu. Česká manažerská asociace ocenila celkem deset osobností. Jednou z nich byl i zakladatel a generální ředitel společnosti LINET Zbyněk Frolík.

Soutěž MANAŽER ROKU je v České republice jedinečná, žádná jiná neoceňuje manažery napříč odvětvími, profesemi a regiony. Právem je považována za měřítko v této nelehké profesi. Jako manažera čtvrtstoletí porota ocenila mimo jiné i Zbyňka Frolíka, manažera roku 2009.

„Velice si ocenění vážím. Je to důkaz toho, že LINET je i po 25 letech jednou z nejúspěšnějších českých společností. Ovšem bez šikovných lidí kolem mě by tomu tak nebylo. Já měl na lidi fakt štěstí. Díky tomu jsme s LINETem vždy rostli,“ dodal oceněný Frolík.

Slavnostnímu aktu byly přítomny manažerské osobnosti – vítězové a finalisté soutěže MANAŽER ROKU, členové vlády v čele s premiérem Andrejem Babišem a řada hostů. Zahraničním hostem byl prezident Evropské asociace manažerů Ludger Ramme. V rámci slavnostního večera se přítomní ohlédli za pestrou historií soutěže a za okamžiky, které ukázaly špičkové manažerské osobnosti, jež se zasloužily o rozvoj byznysu a společnosti v České republice.

Vyhlašovatelem soutěže MANAŽER ROKU je Česká manažerská asociace. Jejím posláním je upozornit na nejschopnější manažerské osobnosti v ČR a inspirovat jejich příběhem. Soutěž je platformou předávání zkušeností, názorů a námětů, kultivující podnikatelské prostředí a pomáhající nalézat cesty k lepší komunikaci mezi soukromým a státním sektorem. „Soutěž soustavně 25 let vyhledává nejlepší příklady řídící praxe v byznysu, ale i mimo něj. Přispívá k motivaci následovníků manažerů a pomáhá s přenosem poznatků a zkušeností těch nejlepších,“ uvedl k soutěži prezident ČMA Pavel Kafka.

Zdroj informací

L I N E T spol. s r.o. a NejBusiness.cz

Datum

22.4.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.9032 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál