Accolade hlavním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary

Accolade hlavním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary

Skupina Accolade je novým hlavním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy vary. Smlouvu o spolupráci podepsala na konci minulého týdne. Mezi hlavními partnery festivalu je nováčkem; na minulých ročnících se nepodílela ani v menším rozsahu partnerství.

“Jako investor do průmyslových nemovitostí se podílíme na tom nejlepším, co v České republice vzniká. Stejně je to s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary. Je mi ctí, že můžeme být partnery takto významné kulturní události,“ říká Milan Kratina, CEO a spolumajitel Accolade.

Skupina Accolade se věnuje zejména investicím do průmyslových nemovitostí. Prostory pro svoje podnikání si od ní pronajímají společnosti jako je GE Aviation, která v budově vlastněné Accolade v pražských Letňanech vyvíjí a vyrábí letecké motory, KION Group, která v Ostrově u Stříbra na Plzeňsku vyrábí špičkové strojírenské roboty do skladů, nebo třeba Tchibo, jež má v prostorách vlastněných Accolade v Chebu zázemí pro svůj eshop s oblečením a módními doplňky. Celkem skupina Accolade vlastní na 700 000 metrů čtverečních špičkové průmyslové plochy k pronájmu v České republice a v Polsku.

Accolade už ve střední Evropě uskutečnila investice za víc než deset miliard korun. Před nedávnem koupila provozovatele druhého největšího českého letiště – Letiště Brno, a také připravuje stavbu vlastního polygonu pro vývoj samořiditelných aut u města Stříbra v západních Čechách.

„S Mezinárodním filmovým festivalem v Karlových Varech nás pojí i to, že na západě Čech máme naše nejúspěšnější české parky; zejména Cheb, který je oficiálně nejlepším průmyslovým parkem střední Evropy. MFF KV se svou dlouholetou historií objevil potenciál regionu mnohem dřív, než se vůbec objevila jakákoli myšlenka na vznik skupiny Accolade. A podobně jako je MFF KV kulturní akci mimořádného významu pro celou Evropu, je smyslem Accolade být významnou středoevropskou institucí pro podnikání. S centrem v České republice,“ dodává Kratina.

Zdroj informací

Accolade, Film Servis Festival Karlovy Vary a NejBusiness.cz

Datum

24.4.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.4406 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál