Českým start-upům chystá CzechInvest nabitý podzim

Českým start-upům chystá CzechInvest nabitý podzim

Na konference i za investory je vezme do San Francisca, New Yorku, Londýna, Berlína i Lisabonu. Hlásit se mohou již nyní.

Od září do listopadu 2018 připravuje CzechInvest řadu akcí, kde budou mít české start-upy možnost nahlédnout do evropských i amerických start-upových ekosystémů. S finanční ale hlavně poradenskou podporou projektů CzechDemo a CzechMatch se české inovativní začínající firmy budou moci prezentovat na konferenci TechCrunch Disrupt San Francisco. Zde a následně i v New Yorku a Londýně je CzechInvest zároveň představí potenciálním investorům. V rámci evropského kontinentu pak start-upy vezme na Web Summit v Lisabonu a TechCrunch Disrupt v Berlíně.

„Na podzim doprovodíme start-upy na již osvědčené konference TechCrunch Disrupt do San Francisca a Berlína a Web Summit do Lisabonu. Odborný mentoring, workshopy od místních expertů a prezentace přímo před potenciálními investory či obchodními partnery je pak čekají na sérii seminářů v San Franciscu, New Yorku a Londýně. Pro firmy zajistíme kompletní program včetně nákupu letenek. Podpora činí 50 až 100 procent,“ říká Markéta Havlová, ředitelka Odboru start-upů agentury CzechInvest. „Zúčastnit se mohou několika akcí najednou nebo jen jediné, záleží na jejich výběru. Na akcích tak firmy získají zejména zpětnou vazbu na svůj produkt a byznys plán či možnost diskutovat se znalci z mezinárodního prostředí. To je neocenitelná zkušenost pro jejich další rozvoj,“ dodává.

Přihlášky k účasti na konferencích i seminářích CzechInvest přijímá od 2. května 2018. V případě akcí v San Franciscu je nejzazším termínem pro jejich podání 4. červen 2018. Na semináře v New Yorku a Londýně je možné přihlásit se nejpozději do 24. července 2018. V případě konferencí v Evropě mají start-upy čas do 1. srpna 2018.

Podpora je určena pro inovativní společnosti až do 7 let stáří, které chtějí posunout svůj byznys za hranice České republiky. CzechInvest podporuje internacionalizaci inovativních firem již od roku 2010. Kompletní informace o projektech CzechDemo a CzechMatch a podmínkách účasti naleznete na stránkách podporastartupu.cz/czechdemo a podporastartupu.cz/czechmatch.

Přihlášky lze posílat na e-mail podporastartupu@czechinvest.org nebo prostřednictvím datové schránky. Oba projekty jsou realizovány z programu Marketing, prioritní osy č. 2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků“ v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Zdroj informací

CzechInvest a NejBusiness.cz

Datum

4.5.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.5539 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál