Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS přispěla do prestižní publikace mapující český nemovitostní trh

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS přispěla do prestižní publikace mapující český nemovitostní trh

Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí zveřejnila jedenácté vydání publikace Trend Report 2018, jež komplexně analyzuje hlavní dění a trendy napříč všemi segmenty českého nemovitostního trhu. Na přípravě obsahu publikace se pravidelně podílí i advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS, která má jeden z nejsilnějších týmu věnujících se právním službám souvisejícím s nemovitostmi.

Přední česká odbornice na právo nemovitostí a stavební právo a counsel advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS Daniela Kozáková se ve svém příspěvku věnuje fenoménu sdílené ekonomiky a GDPR (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) v oblasti nemovitostí. Článek Daniely Kozákové je k dispozici zde.

HAVEL & PARTNERS má v současné době jeden z největších právních týmů se zaměřením na oblast práva nemovitostí a stavebnictví v České republice a na Slovensku. Tým 20 právníků pod vedením řídícího partnera Jaroslava Havla, partnera Lukáše Syrového a s podporou dalších 5 partnerů (Josef Hlavička, Martin Fučík, Marek Lošan, Ludvík Juřička, František Korbel) a counsel Daniely Kozákové poskytuje právní služby při nemovitostních projektech privátního i veřejného sektoru, a to ve všech aspektech obchodování s nemovitostmi a investičních projektů podle právních předpisů platných v České republice i podle mezinárodních standardů FIDIC nebo pravidel Evropské investiční banky.

Jednou z nejvýznamnějších oblastí specializace kanceláře jsou právní služby poskytované developerům a investorům v souvislosti se všemi aspekty nemovitostních projektů, včetně územních rozhodnutí, zpracování a realizace projektu, právních due diligence, koupě a prodeje nemovitostí a projektového financování.

Zdroj informací

HAVEL & PARTNERS a NejBusiness.cz

Datum

8.5.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.5079 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál