Skupina PSA s technologií Punch Powertrain

Skupina PSA s technologií Punch Powertrain

Skupina PSA se vydala na cestu elektrifikace svých vozů

Skupina PSA se rozhodla urychlit svůj přechod na elektrická a hybridní vozidla (hybridní a elektrická) s cílem nabízet do roku 2025 všechny své vozy v elektrifikované verzi. Volba společnosti Punch Powertrain jako dodavatele elektrifikovaných převodovek nové generace je tedy vysoce strategická.

DCT: velmi kvalitní převodovka s dvojitou spojkou

Hlavním důvodem spolupráce skupiny PSA se společností Punch Powertrain je revoluční patentovaná koncepce její převodovky s dvojitou spojkou, která umožňuje snížit počet komponentů, a tedy i hmotnost a objem. Kromě toho přináší vynikající výkon a velmi příznivou spotřebu paliva za konkurenceschopnou cenu. Příští generace této převodovky v konfiguraci s motorem o výkonu 48 V se bude používat v budoucích vozech skupiny PSA. Tato převodovka se díky svým mimořádným vlastnostem stala referenční převodovkou s dvojitou spojkou v segmentu lehkých užitkových a osobních automobilů.

Punch Powertrain vychází svému zákazníkovi vstříc a masivně investuje

Společnost Punch Powertrain se rozhodla masivně investovat, aby byla schopná splnit požadavky zakázky takového rozsahu, a to včetně akvizice firmy Apojee, která vyrábí výkonovou elektroniku. 

Strategie mezinárodního růstu

Smlouva se skupinou PSA je důležitým krokem strategie společnosti Punch Powertrain, jež se hodlá stát globálním dodavatelem automobilového průmyslu. Pro zajištění udržitelného a trvalého růstu si společnost stanovila dva cíle: rozšířit své produktové portfolio a vybudovat si mezinárodní zákaznickou základnu na hlavních světových trzích. Díky skupině PSA, jež se stává jejím prvním velkým evropským zákazníkem, si již plní svůj druhý cíl: upevnit si pozici v Evropě a rozšířit svou přítomnost na mezinárodních trzích.

Zdroj informací

P Automobil Import s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

11.5.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.5171 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál