Nové BMW Motorrad Originální příslušenství „Edition Black“

Nové BMW Motorrad Originální příslušenství „Edition Black“

Nové kvalitní příslušenství „Edition Black“ z programu BMW Motorrad Originálního příslušenství umožňuje nyní vytvořit ještě elegantnější BMW R 1200 GS a R 1200 GS Adventure. Široká nabídka kombinací představuje značné možnosti pro individualizaci. Následující černě eloxované a černě lakované příslušenství je nyní součástí standardní nabídky příslušenství BMW Motorrad a obsahuje následující položky, určené pro oba modely uvedené výše:

  • Systém nosičů zavazadel, černý.
  • Držák pro zadní hliníkový kufr, černý.
  • Držák pro hliníkový kufr, černý.
  • Hliníkový chránič motoru Enduro, černý.
  • Nastavitelná řadicí páčka, černá.
  • Držák kufrů Vario, černý.
  • Držáky zadních stupaček, černé.
  • Kryt chladiče Style, černý.
  • Nastavitelné stupačky jezdce, černé.

Detaily k jednotlivým prvkům příslušenství Edition Black

Systém nosičů zavazadel, černý

Hliníkový systém nosičů zavazadel je tvořen dvěma bočními kufry (36 + 44 l) a jedním zadním horním kufrem (32 l) a je praktickým řešením pro bezpečné uložení zavazadel. Každý z černých eloxovaných kufrů má dva zámky a je také vybaven oky pro bezpečné uchycení dalších zavazadel. Mezi další příslušenství patří rovněž vnitřní tašky pro boční i zadní kufr, opěrka zad pro zadní kufr a madla. K dispozici je také systém zamykání jedním klíčem.

Držák pro zadní hliníkový kufr, černý

Robustní nosič v atraktivním černém provedení zajistí bezpečné uchycení zavazadel. Je vyroben z trvanlivé nerezavějící oceli a lakován černou barvou. Je navržen také pro použití se systémem „měkkých“ zavazadel Atacama.

Držák pro hliníkový kufr, černý

Tento držák je vyroben z nerezavějící oceli a lakovaný černou barvou. Zajistí bezpečné uchycení bočních tašek Atacama, a to i při jízdě v terénu. Lze na něj také připevnit hliníkové kufry.

Hliníkový chránič motoru Enduro, černý

Tento robustní hliníkový chránič motoru je vyroben z 2 mm tlustého hliníkového plátu a je tak speciálně navržen pro jízdu v terénu. Je výrazně delší a širší než standardní chránič motoru, zajišťuje efektivní ochranu před kameny a ochraňuje tak spodní část motoru před poškozením. Má černě eloxovaný povrch a jeho držák je vyroben z odolné nerezavějící oceli.

Nastavitelná řadicí páčka, černá

Řadicí páčka z černého eloxovaného hliníku je navržena speciálně pro jízdu vestoje. Z tohoto důvodu ji lze v širokém rozsahu nastavovat podle velikosti boty jezdce. Tím zlepšuje obsluhu při jízdě vestoje.

Držák kufrů Vario, černý

Tento držák se používá pro uchycení kufrů Vario a stupaček spolujezdce k motocyklu. Díky svému matně černému eloxovanému povrchu a dokonalému zpracování skvěle ladí se stylem motocyklu.

Držáky zadních stupaček, černé

Tvar a rozměr těchto držáků stupaček odpovídá těm na sériovém motocyklu. Umožňují uchycení stupaček spolujezdce k motocyklu a jejich součástí je také ochrana kotníku. Mají matně černou eloxovanou povrchovou úpravu.

Kryt chladiče Style, černý

Tyto kryty chladičů jsou vyrobené z černě lakované nereznoucí oceli. Jsou připevněné ke kapotáži motocyklu a posilují jeho sportovně svalnatý vzhled. Kryty chladičů „Style“ v černém provedení odpovídají dílům na sériových modelech Rallye a Exclusive, jsou proto vhodné pouze pro odpovídající modely.

Nastavitelné stupačky jezdce, černé

Tyto černě eloxované sklopné stupačky jezdce nabízejí maximální komfort při jízdě vsedě. Při jízdě vestoje, a to zejména v terénu, jejich styčná plocha a speciální tvar zlepšují držení bot, čímž zajišťují přesnější kontrolu nad motocyklem. Pomocí šroubu je lze nastavit do tří výšek. Tyto kvalitní kované stupačky jezdce jsou vybavené výměnnými plastovými chrániči a nesou na sobě laserem vygravírovaný nápis BMW Motorrad.

Zdroj informací

BMW Group a NejBusiness.cz

Datum

13.5.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.4485 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál