Nové Full HD monitory Philips 221B8 a 243S5

Nové Full HD monitory Philips 221B8 a 243S5

Společnost MMD uvádí na trh nový 21,5” Full HD monitor Philips nabitý technologiemi. Díky své výbavě nabízí nový Philips 221B8 živé barvy a ostré detaily pro maximální pohodu v průběhu pracovního dne. A pokud je potřeba větší zobrazovací plochu, pomůže nový Philips 243S5, který kombinuje efektivitu 23,6” Full HD panelu a přívětivost k životnímu prostředí.

Ideální pracoviště začíná zde

Nový Philips 221B8 je Full HD monitor, který nabízí některé z nejdůležitějších a nejmodernějších zobrazovacích technologií pro zabezpečení maximální pracovní produktivity. Počínaje exkluzivní technologií SmartImage, která nepřetržitě analyzuje dění na monitoru a podle toho upravuje jeho výkonové parametry. Uživatel má možnost zvolit si některý z přednastavených profilů – Kancelář, Fotky, Film, Hry a další a nechat SmartImage vyladit kontrast, saturaci nebo jas pro co nejlepší kvalitu obrazu pro používanou aplikaci. Navíc je k dispozici speciálně vyvinutý šetřící mód, pro snížení spotřeby energie při udržení kvality obrazu.

21,5” TFT LCD panel je vybaven i Flicker-free W-LED podsvícením pro rovnoměrný jas a snížení únavy očí. Technologie SmartContrast pak automaticky upravuje barevné podání laděním kontrastu pro poskytnutí co nejvěrnějších barev při sledování filmů, hraní her nebo při prohlížení fotografií. A pro dlouhodobou péči o zrak uživatelů je monitor vybaven technologií Philips LowBlue Mode, která omezuje objem krátkovlnného modrého světla produkovaného LCD monitorem. Pomáhá tak předcházet poškození zraku uživatele.

Ergonomicky zaměřený model 221B8 by nebyl kompletní bez takových klíčových funkcí, jako je EasyRead mód, přinášející čtení jakoby z papíru a flexibility nabízené SmartErgoBase podstavcem, což je speciální stojan, díky kterému si uživatel najde pro něho ideální pracovní pozici.

Když efektivita potká spolehlivost

Druhým uváděným monitorem je model Philips 243S5, který nabízí skvělou kvalitu obrazu, a to díky svému bez rtuťovému TFT LCD panelu se SmartContrast technologií. Dodávat se bude se vším nutným pro maximální produktivitu. Nabízí kompaktní design s velkou zobrazovací plochou 23,6". V případě nedostatku prostoru ho lze upevnit i na zeď, díky přípravě pro VESA montáž.

Propojený se světem kolem

Podpora různých typů připojení je dnes již nutností. Z tohoto důvodu jsou oba monitory vybaveny kompletní sadou digitálních a analogových konektorů – DVI-D, HDMI a VGA. Model 221B8 je navíc vybaven také DisplayPortem 1.2. Monitory jsou také vybaveny konektorem pro sluchátka a 2W stereo reproduktory.

Bohatá výbava pro každou potřebu

Protože je každé pracovní prostředí jedinečné, nabízí Philips kompletní sérii profesionálních monitorů zaměřených na produktivitu, ergonomii a ochranu životního prostředí. Nový model 221B8 patří do oceňované série B8, která je známá pro svůj ekologický přístup k monitorům. Série B8 nabízí monitory od 22" s TN technologií až po 27" IPS panely. Uživatel si může vybrat rozlišení od Full HD až po Quad HD s 1,074 mld. barev a USB 3.0 porty. Na druhé straně, nový Philips 243S5 nabízí to nejlepší ze série S5, kde je důraz kladen na ergonomii a udržitelnost. Oba modely jsou přátelské k životnímu prostředí a díky úsporným funkcím mohou firmám pomoci při snižování nákladů za energie.

Philips 243S5 bude na trhu k dispozici koncem května, a Philips 221B8 bude dostupný v červnu 2018 s cenou začínající na 3529 Kč (139 eur).

Více informací o monitorech Philips: www.philips.com/monitors

Zdroj informací

MMD a NejBusiness.cz

Datum

13.5.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.4834 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál