HP představilo inovovaná portfolia prémiových počítačů

HP představilo inovovaná portfolia prémiových počítačů

HP Inc. představilo nové prémiové notebooky, stolní počítače a monitory. Zařízení z portfolií HP Elite 1000 a HP ENVY dostala líbivý moderní design, vysoký výpočetní výkon a maximální všestrannost s důrazem na bezpečí a spolupráci.

81 % lidí dnes pracuje ve svém volném čase a více než polovina naopak zvládá při práci plnit své osobní úkoly. O to důležitější jsou proto zařízení, se kterými uživatelé dokážou bez problémů oba světy propojit. Mezi novými prémiovými počítači od HP nechybí různé typy zařízení, ze kterých si vybere každý podle svého osobního stylu a specifických uživatelských potřeb.

„S nejmenším firemním konvertiblem, prvním oddělitelným zařízením a tabletem s integrovaným privátním filtrem, nejširším prohnutým All-in-One zařízením a dalšími špičkovými inovacemi přináší nová portfolia HP Elite a HP ENVY uživatelům bezkonkurenční prémiovou uživatelskou zkušenost,“ řekl Achim Kuttler, viceprezident a generální manažer oddělení Personal Systems, HP EMEA.

Prémiové inovace pro moderní kancelář: řada HP Elite 1000

Zaměstnanci mají dnes od svých zařízení různá očekávání podle toho, jakým způsobem jsou zvyklí pracovat a žít. Řadu HP Elite 1000 si oblíbí ti, kteří neustále přepínají mezi prací a volným časem a potrpí si na elegantní design, odolnost, špičkové zabezpečení a pohodlné nástroje pro spolupráci.

Zařízení řady HP Elite 1000 jsou součástí nejlépe zabezpečeného a spravovatelného portfolia počítačůi a nabízí kompletní balíček funkcí, včetně HP Endpoint Security Controller, HP Sure Start Gen4ii a HP Sure Runiii představených teprve letos. Zcela nový HP EliteBook x360 1030 je vůbec prvním zařízením, které je volitelně vybaveno také funkcí HP Sure Recover with Embedded Reimagingiv. Ta ukládá softwarový obraz systému do integrované paměti, který lze díky tomu obnovit i v případě smazání pevného disku a bez připojení k síti.

Nová zařízení řady HP Elite 1000:

• HP EliteBook x360 1030 G3 je nejmenší firemní konvertibl na světěv - váží už od 1,25 kg a je pouhých 15,8 mm tenký. Na baterii vydrží až 18 hodinvi a dokáže se připojit přes 4G Cat9 LTE vii, jeho digitální pero je také jako první u firemního počítače na světě vybaveno senzorem vzdálenosti, který uživateli připomene, že si pero zapomněl vzít s sebou, a volitelně lze zařízení vybavit i venku čitelným – prvním svého druhu – displejem.

• HP Elite x2 1013 G3 nyní vměstnal 13palcový displej do 12palcového šasi, což z něj dělá nejmenší firemní oddělitelné zařízení na světěviii. Kromě toho se jedná o první oddělitelné zařízení a tablet na světě se zabudovaným privátním filtremix. Běží na procesorech Intel® Quad Core™ vPro™ a zvládne mobilní připojení 4G Cat9 LTEx. Je proto vynikající pro uživatele, který vyžaduje maximální pohyblivost a flexibilitu bez kompromisů v zabezpečení a výkonu.

• HP EliteBook 1050 G1 je prvním ultratenkým firemním notebookem s grafikou NVIDIA® GeForce® GTX 1050 na světěxi, kromě toho nabídne bohatý výpočetní výkon díky volitelným šestijádrovým procesorům12 a spoustu úložného prostoru s až 4TB SSDxii. Skvěle se proto hodí pro uživatele, který vyžaduje maximální výkon a spolehlivost v štíhlém balení. Zařízení má také volitelnou zabezpečenou webkameru HP Privacy Camera a vydrží až 16 hodin na baterii7.

• HP EliteOne 1000 AiO G2 je první firemní 34palcový zahnutý AiO se samostatnou grafikou na světěxiii. Dostal líbivý a flexibilní design, díky kterému se bude vyjímat na jakékoliv recepci, v kanceláři nebo meetingové místnosti. První AiO navržené speciálně pro spoluprácixiv představuje ideální řešení pro videokonference díky vyskakovací FHD webkameře, integrovaným speciálním klávesám, výkonným reproduktorům a rušičce okolních šumů HP Noise cancellation.

• HP EliteDisplay S14 je první 14palcový přenosný monitor s USB Type-C™ na světěxv. Tento elegantní monitor byl navržen pro uživatele, kteří potřebují být mobilní a zároveň potřebují více virtuálních pracovních ploch. Jako napájení slouží jediný konektor USB Type-C™, díky kterému lze monitor snadno připojit k jakémukoliv notebooku se stejným konektorem.

Výkon pro jakýkoliv úkol: Portfolio HP ENVY

Spousta uživatelů dnes vyžaduje zařízení, které s nimi udrží krok a zvládne zkrátka všechno – doma, v práci i ve škole. HP proto vybavilo své nové portfolio ENVY funkcemi, které se nespokojily s pouhým základním výpočetním výkonem. Přibyla mimo jiné novinka v podobě HP Command Center, které uživatelům umožní optimalizovat výkon systému, hluk větráčků i teplotu pomocí technologie HP CoolSense. Pohodlné streamování zajistí podpora rychlého gigabitového Wi-Fi připojení k internetuxvi a všechna zařízení HP ENVY mají nyní vyladěný zvuk od Bang & Olufsen. U vybraných modelů potom nechybí ani zabezpečení v podobě technologie HP Sure Viewxvii, čtečky otisků prstů nebo infračervené kamery.

Nová zařízení řady HP ENVY:

• HP ENVY 13 Laptop přináší výjimečný výkon ve stylovém celokovovém těle ve zlaté nebo stříbrné barvě. Běží na 8. generaci procesorů Intel® Quad Core™12, volitelné grafice NVIDIA® GeForce® MX150, vydrží až 14 hodin na baterii7 a součástí jeho bezpečnostní výbavy je čtečka otisků prstů a volitelná funkce HP Sure Viewxviii.

• HP ENVY x360 13 je nejnovějším přírůstkem z portfolia HP ENVY a zároveň prvním 13palcovým konvertiblem s procesorem AMD Ryzen™ a grafikou Radeon™ Vegaxix. Díky multivláknovému procesoru, výkonné integrované grafice, volitelné funkci HP Sure View21 a až 11hodinové výdrži na baterii7 se tento počítač stane partnerem na cestách, který nikdy nezklame.

• HP ENVY x360 15 je ideálním zařízením pro uživatele, kteří jsou rádi kreativní a používají dotykový displej i digitální pero. Dostupný je s procesory Intel i AMD, výkonnými úložišti a výběrem pamětí včetně Intel® Optane®xx, až 4k displejem a volitelnou funkcí HP Sure View21. Na baterii vydrží 12 hodin a 45 minut 7 a stejně jako všechny laptopy a konvertibly HP ENVY umožňuje rychlé nabíjení s funkcí HP Fast Charge, která baterii nabije na 50 % už za 45 minutxxi.

• HP ENVY 17 Laptop je jedním z mála nástupců stolních počítačů, při jehož vzniku se myslelo na tvůrce každodenního obsahu. Běží na 8. generaci výkonných procesorů Intel® Quad-Core™12, samostatné grafice NVIDIA® GeForce® MX 150, na výběr je i paměť Intel® Optane®23 a 17palcový 4K displejxxii. HP ENVY 17 díky tomu zvládne náročné úkoly, tvorbu obsahu i zábavní aplikace.

• HP ENVY Curved AiO 34 je nejširším prohnutým all-in-one zařízením na světěxxiii a nyní také prvním all-in-one na světě s hlasovou službou Amazon Alexaxxiv, která je díky možnosti použití hands-free ve spojení s displejem ještě pohodlnější. Letošní model dokáže zaujmout ze všech stran – základna i zadní strana monitoru dostala tmavě šedou povrchovou úpravu s texturou dřeva, díky které vynikne v každé místnosti. Nic tím ale neztratil na výkonu, uživatel si například může zvolit konfiguraci se samostatnou grafikou NVIDIA® GeForce® GTX 1050. Nová funkce HP Audio Stream umožňuje uživatelům streamovat jejich oblíbené písně z chytrého telefonu přímo do reproduktorů počítače přes Bluetooth®xxv. Bezdrátová nabíječka zabudovaná do základny je nyní třikrát výkonnější než u předchozí generace. A své fanoušky si najde i zabezpečená vyskakovací webkamera.

• HP ENVY Desktop byl navržen pro uživatele, kteří hledají všestranný prémiový design našlapaný pořádným výkonem pro náročnou práci a tvorbu obsahu. Zaujme minimalistickými detaily jako zakulacenými, diamantem vyřezávanými rohy a broušeným kovovým povrchem. Pod kapotou má 8. generaci vícejádrových procesorů Intel® Core™12, volitelnou grafiku NVIDIA® GeForce® GTX 1080 a volitelnou paměť Intel® Optane™23 pro lepší odezvu systému bez nutnosti obětovat úložnou kapacitu.

Ceny a dostupnost

• HP EliteBook x360 1030 G3 bude v České republice dostupný od července za cenu začínající na 40 990 Kč.

• HP Elite x2 1013 G3 bude v České republice dostupný od července za cenu začínající na 33 490 Kč.

• HP EliteBook 1050 G1 bude v České republice dostupný od července za cenu začínající na 38 490 Kč.

• HP EliteOne 1000 AiO G2 bude v České republice dostupný od července za cenu začínající na 33 990 Kč.

• HP EliteDisplay S14 bude v České republice dostupný od srpna za cenu začínající na 3 990 Kč.

• HP ENVY 13 Laptop bude v České republice dostupný od července za cenu začínající na 19 590 Kč.

• HP ENVY x360 13 bude v České republice dostupný od července za cenu začínající na 21 590 Kč.

• HP ENVY x360 15 bude v České republice dostupný od července za cenu začínající na 20 990 Kč.

• HP ENVY 17 Laptop bude v České republice dostupný od července za cenu začínající na 25 490 Kč.

• HP ENVY AiO 27 bude v České republice dostupný od července za cenu začínající na 37 990 Kč. Jeho 34palcová prohnutá verze bude dostupná později během letoška za cenu začínající na 44 990 Kč.

• HP ENVY Desktop bude v České republice dostupný od června za cenu začínající na 35 990 Kč.

Více informací o prémiových spotřebitelských zařízeních od HP se dozvíte na http://www8.hp.com/us/en/premium/laptops/index.html. Více informací o firemních zařízeních HP Elite se dozvíte na www.hp.com/go/elite.

Zdroj informací

HP NejBusiness.cz

Datum

21.5.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.1696 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál