Ventos využívá řešení Kerio

Ventos využívá řešení Kerio

Společnost GFI Software,dodavatel řešení pro bezpečnost podnikových sítí, oznámila, že společnost Ventos, dodavatel produktů a sužeb v odvětví vzduchotechniky, úspěšně využívá řešení Kerio Control a Kerio Connect, k zajištění bezpečnosti své IT infrastruktury a flexibilní práci zaměstnanců v podniku i v terénu. Řešení dodala společnost FiMa, partner společnosti GFI Software na českém trhu.

Jakožto výrobní podnik Ventos zpracovává velké množství důležitých dat, která využívá v rámci své IT infrastruktury či komunikuje se svými partnery a zákazníky. Fungování celé firmy podporuje virtualizované prostředí VMware, kde běží jednotlivé servery a doplňkové služby – informační technologie prostupují celým produktovým cyklem od projektu k programování CNC strojů, výrobě a vlastní realizaci zakázky.

S produkty Kerio se ve společnosti Ventos významně zvýšila úroveň zabezpečení jak e-mailové komunikace, tak ochrany IT infrastruktury. Šifrovaná VPN síť navíc umožňuje projektantům a konstruktérům pracovat i z domova. Nastavení Kerio VPN tunelu v rámci Kerio Control je velmi jednoduché, poskytuje výkonné síťové připojení, a navíc umožňuje připojení mobilních zařízení.

Kerio Connect zase umožňuje uživatelům, jako jsou obchodníci na cestách, mistři na stavbách a další pracovníci mimo centrálu firmy, komunikovat kdykoliv a odkudkoliv s pomocí chytrého telefonu, tabletu apod. Poskytuje uživatelům možnost používat nejrůznější oblíbené e-mailové klienty a snadný přístup k poště přes intuitivní webové rozhraní.

„Jako prodejci máme s produkty Kerio u svých zákazníků ty nejlepší zkušenosti, jak v oblasti zabezpečení, tak i uživatelského komfortu. Proto jsme firmě Ventos, se kterou spolupracujeme více než 20 let, doporučili Kerio Control a Kerio Connect,“ řekl Martin Stárek ze společnosti FiMa. „Vzhledem ke svému zaměření zákazník oceňuje mimo jiné funkcionalitu zajišťující, že do firmy v nelze zaslat žádný spustitelný soubor v archívu, který by mohl potenciálně ohrozit důležitá data.“

Společnost Ventosnabízí komplexní služby v oboru vytápění, zpětného využívání tepla, vzduchotechniky a klimatizace na klič, od projektu až po realizaci. Ventos se zabývá projekční a inženýrskou činností i samotnou realizací navrhovaných projektů v oblasti vzduchotechniky a klimatizace. Součástí organizace je vývojové oddělení a na to navazující prototypové a montážní dílny, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis na špičkové technické úrovni. V současné době společnost disponuje více než 150 zaměstnanci. Více informací lze nalézt na www.ventos.cz.

Zdroj informací

Zebra systems s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

22.5.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.4016 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál