Prezentace LINET Group v Hongkongu

Prezentace LINET Group v Hongkongu

Dva eventy, pět veletržních stánků, prezentace na odborném semináři a desítky LIVE demonstrací. Tak probíhal první květnový týden v režii LINET Group v Hongkongu v rámci HKTDC International Medical Devices and Supplies Fair and the Hospital Authority Convention.

Zatímco skvěle profesně zaměřený HKTDC International Medical Devices and Supplies Fair nabídl příležitost zviditelnění v segmentu B2B zejména díky aktivitám českého konzulátu, tak the Hospital Authority Convention určený přímo pro koncové uživatele, sestry a lékaře, zafungoval pro LINET Group prostřednictvím vhodně zvoleného mixu produktů, nasazení týmu a atraktivním způsobem prezentací.

„Zdravotnictví v Hongkongu je na velmi vysoké úrovni, tomu odpovídají požadavky na technologickou kvalitu a komplexní nabídku služeb,“ přiblížil Petr Foit, obchodní ředitel LINET pro export. „Těší nás, že jsme dokázali zaujmout profesionály naší nabídkou a zúročit ji i z obchodního hlediska,“ doplnil.

Aktivity LINET Group v Hongkongu jsou úspěšné mimo jiné i díky ukázkově fungující podpoře českému exportu prostřednictvím místního konzulátu ČR a jeho šéfky Lucie Nebesářové. LINET mohl vystavovat v prostoru českého pavilonu a prezentovat svoje řešení v rámci odborného semináře. Tady LINET zaujal hlavně díky projektu Integrated hospital room. „Aktuálním trendem je pokrýt komplexní požadavky na vybavení pokojů v různých segmentech, např. ICU, pediatric nebo mother&child, případně pro VIP péči. Naší odpovědí je aliance s dalšími kvalitními dodavateli zdravotnické techniky pro poskytnutí širšího spektra produktů a služeb očekávaných ze strany nemocnic a investorů,“ uzavřel Petr Foit.

Zdroj informací

LINET a NejBusiness.cz

Datum

28.5.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.4467 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál