TPA pořádala třetí ročník Běhu pro Thomayerku

TPA pořádala třetí ročník Běhu pro Thomayerku

TPA, přední česká poradenská společnost, uspořádala 15. května ve spolupráci s Thomayerovou nemocnicí již třetí ročník charitativního běhu – Běh pro Thomayerku. Trasa závodu vedla areálem Thomayerovy nemocnice a běhu se zúčastnili zaměstnanci a rodinní příslušníci společnosti TPA, Thomayerovy nemocnice a IKEM (Institut klinické a experimentální medicíny). Běžci svým startovným přispěli celkovou částkou 32 500 Kč na aktivity Dobrovolnického centra Lékořice.

Běhu pro Thomayerku se zúčastnilo celkem 160 běžců, kteří soutěžili na třech různých trasách - běh na 4 200 m, 8 400 m a štafeta pro čtyřčlenné týmy. Po doběhnutí získal každý pamětní dřevěnou medaili a byla připravena i tombola, ve které měli možnost vyhrát i ti běžci, kteří se neumístili na stupních vítězů.

TPA je generálním partnerem charitativního běhu a v čele s Janou Vítkovou, partnerkou TPA, převzala společnost záštitu nad celou akcí. „Z charitativního běhu se stává tradice, na kterou se lidé v Thomayerově nemocnici velmi těší. A to považuji za velkou odměnu, které mě a troufám si říct i celému organizačnímu týmu dělá obrovskou radost a dodává nám energii," říká Jana Vítková.

Dalším příkladem spolupráce TPA a Dobrovolnického centra Lékořice je aktivní zapojení pracovníků TPA do dobročinného bazaru centra Lékořice, který probíhá dvakrát ročně v kapli sv. Václava v Thomayerově nemocnici.

Zdroj informací

Crest Communications, a.s., TPA Group a NejBusiness.cz

Datum

30.5.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.5833 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál