Perfektní kombinace: Side-by-Side, vždy bok po boku

Perfektní kombinace: Side-by-Side, vždy bok po boku

Chladnička v kuchyni, mraznička ve sklepě – to už je dávná minulost. Dnes je obrovský výběr, zvláště v případě volně stojících přístrojů, které nabízejí více volnosti při plánování než spotřebiče určené pro předem definované prostory. Chladnička, mraznička, kombinovaný přístroj a možná i vinotéka? Side-by-Side od Miele splňuje všechna přání, takže lze mluvit o řešení „vše v jednom“, protože nové modely lze kombinovat do jediné jednotky.

Na veletrhu Eurocucina v Miláně německá rodinná firma poprvé představila kombinaci s vinotékou a navíc v ušlechtilé černé edici Blackboard.

Kdo má dostatek místa, může si dovolit vedle sebe postavit několik volně stojících spotřebičů. Elegantnější je nicméně kombinace Side-by-Side, kde jsou vhodné modely propojeny a jejich design působí dokonale harmonicky. Například varianta „tři v jednom“, kterou Miele umožňuje s novými modely: vpravo prostorná lednička s velkou zónou čerstvosti „PerfectFresh Pro“ a nalevo kombinované zařízení sestávající z vinotéky a mrazničky. Sen z nerezu a skla. Nejen že jsou zabezpečeny každodenní potřeby, ale je postaráno například i o dostatek ledových kostek pro další party („IceMaker“ v mrazničce).

Kdo chce vyzdvihnout vizualitu, může si vybrat chladničku v edici „Blackboard“, na jejíž matný černý skleněný povrch lze psát křídou. A tak se z ní může stát rodinné komunikační centrum. V edici Blackboard lze k chladničce doplnit mrazničku v kombinaci s vinotékou – pro ty, kteří by chtěli mít ještě větší prostor pro poznámky, pozdravy nebo dětské kresby. Nebo jen pro ty, kteří vždy chtěli mít velkou černou ledničku.

Bez ohledu na volbu spotřebiče má sestava Side-by-Side celkovou šířku 124 centimetrů s výškou spotřebičů 185 centimetrů. To je dostatek místa pro jídlo, nápoje a víno, při zachování velmi kvalitního, elegantního vzhledu v kombinaci s jednoduchým používáním a vysokou funkčností. Všechny spotřebiče jsou bez rukojeti a lze je snadno otevřít pomocí speciálního úchytu „Click2open“ na boku dvířek.

Podívejme se také na vnitřní vybavenost kombinace Side-by-Side. Všechny přístroje nabízejí XL interiér s výrazně větším prostorem a komfortem. Větší hloubka v chladicí části je dostatečná i pro objemné předměty, jako například pro pekáče. Hluková izolace se systémem „Silence“, tlumené zavírání dvířek „SoftClose“ a jasné LED osvětlení charakterizují všechna zařízení Side-by-Side současné generace K 20 000. Chladničky jsou také vybaveny exkluzivní funkcí FlexiLight, která umožňuje individuální umístění zdroje světla. Chladničky a kombinované chladničky s mrazničkou dosahují nejlepší třídy energetické účinnosti A+++, kombinace vinotéky a mrazničky je zařazena do třídy A++.

Zdroj informací

Miele a NejBusiness.cz

Datum

31.5.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.2795 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál