Nové monitory Philips s USB-C připojením se stanou středobodem digitálního pracoviště

Nové monitory Philips s USB-C připojením se stanou středobodem digitálního pracoviště

Společnost MMD uvádí na trh nový 34" zakřivený QHD a 27" QHD monitor, oba vybavené USB-C dokovací stanicí.

 

 

Proč je USB-C tak důležité?

USB-C bylo hned od uvedení na trh přijato velice pozitivně a dnes se stává standardem pro všechny uživatele. Tato technologie poskytuje praktický oboustranný konektor, nabízí rychlý přenos dat, dovoluje uživatelům nabíjení, přenos zvuku a videa v různých formátech, připojení k internetu, a to vše pomocí jednoho kabelu. A USB-C se více a více prosazuje i na moderním pracovišti.

Nabíjení mobilních telefonů, notebooků, dokovací stanice pro další příslušenství nebo propojení více monitorů je pouze stručný výčet možností, které nové monitory Philips s USB-C nabízejí. Uživatel se může plně soustředit na svoji práci a nerozptylovat se například hledáním vhodné redukce nebo kabelu pro připojení svého zařízení.

Mnoho výhod 34" monitoru

Právě pro dosažení maximální pracovní pohody MMD pravidelně rozšiřuje své portfolio vysoce kvalitních monitorů s USB-C připojením. Skvělým přírůstkem do vlajkové série Philips Brilliance P Line je proto nový zakřivený 34" model s označením 349P7FUBEB. Ten nabízí pokročilý MVA panel s vysokým rozlišením WQHD (3440 x 1440), UltraWide Color gamutem a formátem obrazu 21:9. Díky svému zakřivení umožní monitor uživateli plné ponoření do pracovních úkolů a pomáhá mu tak zůstat více soustředěným a produktivním. Navíc je monitor vybaven zabudovanou web kamerkou, která je v době své neaktivity skryta v rámečku monitoru.

A pro náročné aplikace, které požadují více místa na displeji, je možné využít technologii Philips Multiview, která umožňuje přijímat signál z více zařízení najednou, například počítače a notebooku, a zobrazit je vedle sebe díky módům Picture-by-Picture a Picture-in-Picture. Navíc, díky 100 Hz obnovovací frekvenci, je obraz plynulý a bez sekání.

Ekologie, ergonomie, pokrok

Profesionální uživatelé, kteří využívají kancelářské aplikace anebo speciální software na míru, již objevili výhody velkých displejů, zvláště pak modelů, které jsou vybaveny USB-C portem. Díky USB-C je i nový monitor Philips 272B7QUPBEB ideálním řešením pro ty, kteří hledají 27" QHD monitor pro zvětšení pracovní plochy.

Nový model 272B7QUPBEB přenáší pomocí USB-C data a video s vysokým rozlišením rychlostí USB 3.1 zatímco je schopen dodávat až 60 Wattů pro nabíjení externích zařízení. Vestavěný RJ-45 10/100/1000 Ethernet port umožní okamžité připojení do jakéhokoliv IT prostředí a dává klid těm, kteří si potrpí na bezpečnost. Navíc, DisplayPort umožňuje snadné propojení dvou nebo více monitorů najednou pro vícemonitorové konfigurace.

Díky IPS panelu s vysokým rozlišením (2560 x 1440 nebo 2560 x 1080 bodů) nabízí monitor 272B7QUPBEB jasný obraz a vynikající barvy. Navíc je jeho ergonomický stojan vybaven funkcí pivot pro otočení panelu o 90 stupňů do vertikální polohy. Spotřebu energie dále pomáhá snižovat známý PowerSensor, který automaticky snižuje jas monitoru v případě nepřítomnosti uživatele před monitorem.

Další výbava

K tomu všemu oba monitory (349P7FUBEB a 272B7QUPBEB) sdílejí skvělé vlastnosti jako je LowBlue mód, speciální nastavení, které redukuje část modrého světla vyzařovaného z displeje, jež časem může způsobit poškození očí. Dále pak SmartErgo Base, výškově nastavitelný podstavec s možností otáčení a naklánění pro nejlepší nastavení monitoru. Tenké rámečky umožňují propojovat několik monitorů do velkých ploch a navíc s nimi monitory dobře vypadají.

Nové modely jsou zaměřeny na náročné uživatele, kteří požadují vysoký výkon. Philips Brilliance 349P7FUBEB bude na trhu k dispozici od července 2018 za doporučenou koncovou cenu 21 559 Kč (849 euro) a cenově dostupnější monitor Philips 272B7QUPBEB bude k dispozici také v červenci 2018 za 11 399 Kč (449 euro).

Pro více informací o monitorech navštivte: www.philips.com/monitors.

Zdroj informací

MMD a Nejbusiness.cz

Datum

8.6.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.4654 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál