Startuje Topcareer.cz

Startuje Topcareer.cz

Ve čtvrtek, byl oficiálně zahájen provoz Topcareer.cz, pracovního portálu s nabídkami práce pro top managery, managery a seniorní špičkové specialisty. Exkluzivními mediální partnery projektu jsou MotejlekSkocdopole.com a Echo24.cz. Majitelem a provozovatelem je společnost Rockstar Capital, s.r.o., kterou vlastní Lukáš Chmela.

"Topcareer.cz je pracovní portál, který spojuje top managery, managery a seniorní specialisty s nejvýznamnějšími firmami a institucemi v České republice a na Slovensku. Abychom přivedli inzerentům maximum relevantních zájemců o nabízené managerské pracovní pozice, zajistili jsme si již na startu kombinaci exkluzivních mediálních partnerů, kterými jsou MotejlekSkocdopole.com a Echo24.cz. Díky spojení s těmito mediálními partnery, přinášíme inzerentům jistotu, že se nabízené pracovní pozice skutečně dostanou k české i slovenské managerské elitě." řekl Lukáš Chmela, majitel Rockstar Capital, s.r.o., provozovatel Topcareer.cz.

"Inzerenti, z řad přímých klientů i executive search firem, u nás mohou inzerovat pracovní pozice pro vrcholový a střední management nebo pozice pro špičkové specialisty, jako jsou odborníci na fúze a akvizice, seniorní právníci, privátní bankéři, a tak podobně." upřesnil Lukáš Chmela, majitel Topcareer.cz.

“Mediální partnerství s pracovním portálem Topcareer.cz vnímáme jako velmi přínosnou službu pro čtenáře MotejlekSkocdopole.com." řekl Miroslav Motejlek, provozovatel MotejlekSkocdopole.com.

"Cílem Topcareer.cz není soutěžit s obecnými a masovými pracovními portály. Naopak, inzerentům přinášíme velmi úzce zaměřené řešení pracovní inzerce pro top managery, managery a seniorní specialisty. Klíčová jedinečnost Topcareer.cz je v tom, že inzerci skutečně doručíme před správné a relevantní publikum v médiích, kde se skutečně manageři přirozeně vyskytují. Základy naší návštěvnosti totiž tvoří média, na která denně chodí přes 70.000 top managerů a managerů. Navíc, díky tomu, že vlastníme mediální agenturu Media Buyers, můžeme nabídnout klientům mnoho dalších navazujících mediálních a marketingových služeb na klíč, nad rámec jejich inzerce na Topcareer.cz." dodal Lukáš Chmela, majitel Topcareer.cz.

Na startu mezi prvními inzerenty Topcareer.cz jsou například J&T Banka nebo investiční skupina DRFG.

Zdroj informací

Rockstar Capital, s.r.o. a Nejbusiness.cz

Datum

10.6.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.1871 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál