Limitovaná edice: MINI Cooper D Countryman for Colours

Limitovaná edice: MINI Cooper D Countryman for Colours

MINI je partnerem hudebního festivalu Colours of Ostrava. Kromě rozsáhlé účasti přímo v areálu festivalu připravilo také speciální edici šesti vozů, která svým černým stylem vytváří nezaměnitelný kontrast barvitosti multikulturního festivalu, konaného v oblasti Dolních Vítkovic. Speciální edice MINI Cooper D Countryman má půlnočně černý metalický lak Midnight Black a černých odstínů se drží také v interiéru. Tajemnou černou eleganci v tomto případě doplňují chromované detaily rámečků světlometů, masky chladiče, ozdobné elementy na bocích, kliky a další prvky. Specifické jsou také pruhy na kapotě s nápisem MINI for Colours, doplněným pořadovým číslem.

V rámci nabídky Colours of Ostrava MINI Balíček a zvýhodnění 250 000 Kč

MINI Cooper D Countryman for Colours přijíždí za hudbou s náloží výbavy. Nechybí mu navigace s připojením k internetu MINI Connected XL, automatická převodovka nebo piknikové sedátko pro nákladovou hranu zavazadlového prostoru. MINI je individualita, a tak ve dveřním projektoru bude na zem vedle dveří svítit nápis MINI for Colours.

Aby byla návštěva festivalu Colours of Ostrava náležitě stylová, jsou součástí speciální edice MINI Cooper D Countryman také 2 lístky na všechny čtyři dny festivalu, dvě stylové mikiny MINI, bluetooth přenosný reproduktor MINI a také dvě speciální tašky MINI.

A to nejlepší na konec. Speciální edice MINI Cooper D Countryman for Colours je připravena s cenovým zvýhodněním 250 000 Kč. Její cena je stanovena na 863 428 Kč.

MINI Cooper D Countryman je dokonalý cestovatel. Se vznětovým motorem o výkonu 110 kW/150 k a samočinnou osmistupňovou převodovkou je schopen dosáhnout nejvyšší rychlosti 208 km/h, bleskově zrychlit z klidu na 100 km/h za 8,8 s a vykázat kombinovanou spotřebu 4,4–4,6 l/100 km a emise CO2 115–120 g/km.

Zdroj informací

BMW Group a Nejbusiness.cz

Datum

22.6.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.5953 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál