Jižní Čechy s Vídní, Bratislavou a letištěm v Budapešti přímo propojí autobusy FlixBus

Více možností, jak se pohodlně a jednoduše dostat z jižních Čech do středoevropských hlavních měst, přináší autobusový dopravce FlixBus. Od zítřka spouští každodenní mezinárodní spojení, které přímo propojí Horní Planou, Český Krumlov, České Budějovice a Třeboň s Vídní, Bratislavou a Budapeští. Zákazníci tak mohou využít další přímé spojení na populární nízkonákladové maďarské letiště.

Každodenní spoje vyrážejí z Horní Plané v 8:25, do Vídně přijedou ve 13:05, do Bratislavy ve 14:20 a na letiště v Budapešti je příjezd plánován na 17:40. Končit budou v Prešově ve 21:45. FlixBus tím současně do své sítě připojuje další české město – Třeboň.

„Nové spojení se skládá z významných středoevropských koridorů a uspokojit může zákazníky z různých důvodů. Z hlediska turistiky se obyvatelé Jihočeského kraje jednoduše a cenově výhodně dostanou do významných evropských hlavních měst, speciálně pak na nízkonákladové letiště v Maďarsku. Očekáváme, že spojení bude atraktivní i pro Rakušany nebo Slováky, kteří se mohou vydat na Šumavu a Třeboňsko,“ vysvětluje Martina Čmielová, mluvčí společnosti FlixBus. Kromě toho tato linka také zvyšuje frekvenci propojení jednotlivých evropských hlavních měst v síti dopravce.

Z Prešova budou autobusy vyjíždět denně v 7:15, z maďarského letiště je odjezd plánován na 11:25, z Vídně v 15:55 a do Horní Plané přijedou ve 20:35. Cena jízdenek na trase mezi Českými Budějovicemi a Vídní začíná od 249 Kč, na letiště v Budapešti se zákazníci dostanou od 449 Kč. Jízdenky jsou již dostupné na www.flixbus.cz.

Nabídku spojení v rámci Jihočeského kraje a jeho propojení se zahraničím přitom FlixBus v roce 2018 již několikrát rozšiřoval. Od dubna zavedl dopravce přímé spojení mezi Prahou a Lipnem. Autobusy jezdí 5x týdně a staví v Českých Budějovicích, Českém Krumlově a Horní Plané. Spoje dál pokračují přes Pasov až do Mnichova. Stejně tak od dubna si mohou zákazníci koupit jízdenku na přímé spojení mezi Českými Budějovicemi a jezerem Bled ve Slovnisku, do Lublaně nebo italského přístavního města Terst. Spoje z Českých Budějovic odjíždějí denně v 00:10 a do cílové stanice Terstu přijíždějí v 9:30. Jednosměrná jízdenka z Českých Budějovic začíná od 629 Kč.

Zelený dopravce FlixBus vstoupil na český trh vnitrostátní dopravy v srpnu loňského roku. Svým zákazníkům nabízí vysoký komfort cestování se vším, co je pro pohodlnou cestu nezbytné – nabíjecími zásuvkami, spoustou místa na nohy, dostatečným zavazadlovým prostorem a kvalitním Wi-Fi připojením.

Zdroj informací

FlixBus a NejBusiness.cz

Datum

8. srpna 2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.4182 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál