Modernizovaný model ZETOR CRYSTAL ve světové premiéře na Zemi Živitelce

Modernizovaný model ZETOR CRYSTAL ve světové premiéře na Zemi Živitelce

Traktor, který neúnavně zastal práci v jakýkoliv podmínkách v zimě i v létě. Zemědělci na něm oceňovali jeho sílu a odolnost. Stroj, který před 50 lety proslavil českého výrobce traktorů po celém světě. O jakém stroji je řeč? No přeci o ZETORU CRYSTAL - nejsilnějším traktoru v nabídce ZETORU. Český výrobce traktorů s radostí oznamuje, že již brzy uvede na trh novou generaci ZETOR CRYSTAL.

A když píšeme brzy, myslíme tím opravdu brzy. Nový šestiválcový stroj, jehož maximální výkon činí 171 koní, bude světu poprvé představen 23. srpna v rámci zahájení mezinárodního agrosalónu Země Živitelka v Českých Budějovicích v Čechách. Od tohoto data bude možné stroj objednávat.

„CRYSTAL se vrací v roce, kdy si tato oblíbená modelová řada připomíná 50. výročí od uvedení na trh. Při jednáních se zákazníky se často setkáváme s přáním, aby ZETOR rozšiřoval nabídku strojů s vyššími výkony. Nový CRYSTAL proto vrací ZETOR do segmentu až 170 koní. Přeji nové generaci stroje, aby si našla svou cestu k zákazníkům a navázala na svůj dosavadní úspěch,“ říká Marián Lipovský, výkonný ředitel ZETOR TRACTORS a.s.

Nový stroj přináší několik vylepšení ve srovnání s předchozím modelem z roku 2015. Disponovat bude osvědčeným 6válcovým motorem Deutz se zdvihovým objemem 6,1 l a maximálním výkonem 171 koní. Motor plní emisní limit STAGE IV. Traktor je vybaven ZETOR ECO 40 převodovkou, ta se využívá již nyní v modelové řadě FORTERRA a při maximálních rychlostech 40 km/h pracuje na úsporných 1750 otáček za minutu. Mezi další inovace CRYSTALU patří ovládací multifunkční panel s elektronicky ovládanými sekcemi hydrauliky a obsluha stroje se může těšit i na novou přístrojovou desku, komfortní otočné sedadlo, a další dílčí vylepšení zvyšující ergonomii kabiny. Samozřejmostí zůstává přední odpružená náprava. Stroj je vybaven sérii prvků zvyšující jeho bezpečnost, jako jsou brzdy (brždění přední nápravy je ovládáno hydraulicky, zadní nápravy pak pneumaticky), panoramatickými zrcátky, zpětnými zrcátky uvnitř kabiny, senzorem zabudovaným do sedadla řidiče, který vypne PTO, pokud operátor opustí své místo, apod.

Nechceme Vás připravit o všechna překvapení, a proto již více neprozradíme. Zveme Vás na Zemi Živitelku, do pavilonu Z na stánek ZETORU, kde si můžete od 23. 8. do 28. 8. detailněji prohlédnout nový stroj. A pokud cestu do Českých Budějovic neplánujete, nevadí, sledujte web ZETORU, či sociální sítě, kde nový produkt představíme také.

Zdroj informací

ZETOR TRACTORS a.s. a NejBusiness.cz

Datum

15. srpna 2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.5609 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál