R2B2 spouští obsahové cílení v HbbTV i na Slovensku

R2B2 spouští obsahové cílení v HbbTV i na Slovensku

Zadavatelé programatické reklamy v HbbTV na Slovensku získávají novou možnost cílení podle diváky sledovaného obsahu. Využít ji mohou zatím na 3 televizních stanicích Markíza, Doma a Dajto.

Obsahové cílení, které společnost R2B2 v Česku provozuje necelý rok se nyní dostává i na slovenské televizní obrazovky a rozšiřuje tak možnosti programatického nákupu reklamního prostoru v HbbTV.

Zadavatelé reklamy mohou zvolit cílení podle kritérií odpovídajících povaze pořadů, které diváci aktuálně sledují. V praxi to znamená, že se reklama začne zobrazovat pouze během pořadů, které zvolenému cílení odpovídají. Vybírat lze ze žánrů, mezi něž patří například akční filmy, drama či komedie. Se zpřesněním zásahu pomohou i témata pořadů jako jsou seriály, cestování, věda a technologie či další. K tomu navíc lze cílit podle sociodemografie diváků.

„Jsme rádi, že naše obsahové cílení funguje již i na Slovensku. S tímto automatizovaným typem cílení zjednodušujeme proces nákupu reklamy v HbbTV, čímž odpadá nutnost manuálně vyhledávat odpovídající pořady v televizním programu a nastavovat několik plánů pro reklamní sdělení,” říká David Kratochvíl ze společnosti R2B2.

Reklamní sdělení se díky technologii HbbTV zobrazuje na televizních obrazovkách v internetové vrstvě a doprovází tak klasické televizní vysílání. Mezi dostupné reklamní formáty patří bannery a videospoty.

Zdroj informací

R2B2 s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

29. srpna 2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.3293 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál