Kanadský výrobce centrálních vysavačů Nuera Air kupuje konkurenta BEAM Electrolux

Kanadský výrobce centrálních vysavačů Nuera Air kupuje konkurenta BEAM Electrolux

Kanadský výrobce centrálních vysavačů - společnost Nuera Air, divize společnosti Nuera Inc., oznámila akvizici značky centrálních vysavačových systémů BEAM Electrolux.

Společnost Nuera Air vyrábí centrální vysavačové systémy Duovac a Husky ve svém kanadském výrobním závodě v Lavalu u Montrealu a distribuuje je po celém světě. Již více než 50 let jsou tyto produkty celosvětově uznávané pro svou kvalitu výroby, výkon a trvanlivost.

Společnost BEAM byla více než 60 let uznávána jako celosvětová jednička. Její silná distribuční síť, známost značky a specializovaní zaměstnanci jsou velkým přínosem pro dokončení pokrytí trhu a produktového portfolia společnosti Nuera Air.

„Akvizice BEAM je odrazovým můstkem dalšího vývoje firmy Nuera Air, a to zejména pro budoucí strategii stát se světovým lídrem v oblasti centrálních vysavačových systémů. Spojením se značkou BEAM bude společnost Nuera Air schopna vytvářet nové kategorie kombinací portfolia obou značek. Nuera Air a BEAM se zaměří na uvedení nových produktů na trh, které budou lépe vyhovovat potřebám spotřebitelů a povedou k nárůstu zájmu o centrální vysavačové systémy po celém světě“ uvedl Frederick Paquette, prezident společnosti Nuera Air.

Zdroj informací

ASPEN.PR s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

31. srpna 2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.5278 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál