MMD představuje nový monitor pro profesionály: Zvyšte svoji produktivitu s Philips 328P6VUBREB

MMD představuje nový monitor pro profesionály:  Zvyšte svoji produktivitu s Philips 328P6VUBREB

Společnost MMD uvádí na trh nový monitor Philips Brilliance 328P6VUBREB s USB-C dokováním, který je určen především pro profesionály. Po úspěchu jeho předchůdce, monitoru Philips 328P6AUBREB, posouvá nový model laťku ještě výš. Disponuje Ultra Clear 4K UHD rozlišením (3840 x 2160 bodů), HDR 600 pro obraz téměř jako živý, USB 3.1 pro ještě rychlejší přenos dat, konektorem RJ-45 pro bezpečný přenos dat a spoustou dalších funkcí pro uživatelovo pohodlí, jako jsou LowBlue Mode, MultiView a SmartErgoBase.

Rozmanitost připojení

Dnešní profesionálové jsou experty na multitasking, kteří vědí, že pokud chtějí být úspěšní, musí využít každou minutu promyšleně. Díky svému všestrannému vybavení je nový Philips 328P6VUBREB ideální volbou pro profesionály ze všech oblastí. K monitoru se uživatel připojí snadno pomocí zabudované dokovací stanice s USB-C konektorem. K ní pak může kromě jiného připojit také klávesnici, myš a síťový kabel. Notebooky s USB-C konektorem budou po připojení k monitoru automaticky dobíjeny.

Perfektní obraz

Grafici, fotografové, architekti a některé další profese potřebují pro svou práci maximální přesnost barev. I v této oblasti má nový Philips 328P6VUBREB co nabídnout. Jeho výkonný panel nabízí UltraClear 4K UHD rozlišení (3840 x 2160 bodů) a technologie HDR 600 zajišťuje širokou paletu bohatých barev, která je doplněna o jedinečný jas a perfektní detaily. Navíc technologie Ultra Wide-Color zaručuje velmi široký barevný gamut a červenější červenou, hlubší modrou a přirozenou zelenou. A díky 10bitovým barvám a až 12bitovému internímu zpracování barev vypadá 1,074 mld. barev jako ze štětce světových malířů.

Pohodlí a produktivita

Pro vysokou produktivitu profesionálů je nový model Philips 328P6VUBREB vybaven řadou technologií, které ulehčují práci. Jednou z nich je i MultiView, díky které mohou uživatelé pracovat na jednom monitoru s obrazem ze dvou zařízení současně. Ale to není vše. Monitor 328P6VUBREB také nabízí nastavení pomocí Philips LowBlue Mode, které chrání oči před potenciálně škodlivými efekty krátkovlnného modrého světla a pro úplnou volnost nastavení polohy monitoru je k dispozici SmartErgoBase.

Nový Philips 328P6VUBREB bude na trhu k dispozici v listopadu 2018 za doporučenou koncovou cenu 16 229 Kč (639 €).

Pro více informací o monitorech Philips: www.philips.com/monitors.

Zdroj informací

MMD a NejBusiness.cz

Datum

18. září 2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.493 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál