Teambuilding EKOSPOLu v ZOO Tábor

Teambuilding EKOSPOLu v ZOO Tábor

Pro utužení pracovních vztahů, ale také jako odreagování od každodenní práce, se zaměstnanci společnosti EKOSPOL vydali na teambuilding s příznačným názvem „Pevnost ZOOYARD“. Akce se uskutečnila v ZOO Tábor, jejímž je EKOSPOL zároveň generálním partnerem. Na zaměstnance čekal pestrý a opravdu nevšední den plný zábavy a dobrodružství.

Nejočekávanějším bodem programu byla komentovaná krmení, která si o víkendech mohou užít i návštěvníci zoologické zahrady. Zkušení ošetřovatelé představili místní zvířecí obyvatele, například medvědy baribaly, daňky, makaky, malpy či nosály. Ošetřovatelé i zvířata sklidili velký úspěch, komentovaná krmení si pochvalovali všichni účastníci teambuildingu. Následovalo odpoledne plné soutěží a to jak těch pohybových, tak vědomostních. Týmy bojovaly o čas a kromě nejrůznějších křížovek a doplňovaček je čekala také zkouška odvahy. Sladké odměny se nakonec dočkal každý.

„Celý den se i přes nepřízeň počasí velice vydařil a všichni odcházeli spokojení a plní nových zážitků. Pro posílení vzájemných vztahů jsou tyto akce neocenitelné. Prostředí ZOO Tábor je navíc velice zajímavé a vřele můžu tohle místo doporučit pro konání teambuildingů i dalším firmám,“ doplňuje Jan Zipser ředitel personálního sektoru společnosti EKOSPOL.

Pravidelné teambuildingové aktivity nejsou jediným benefitem, který dlouhodobý lídr bytové výstavby EKOSPOL nabízí. Zaměstnanci mohou navštěvovat různá sportoviště díky Multisport kartě či využívat špičkovou zdravotní péči v Nemocnici na Homolce. „Tím hlavním, co láká spousty zájemců do naší firmy, je možnost uplatnit své nápady, dosáhnout rychlého karierního růstu a podílet se proměně mnoha částí hlavního města,“ vyjmenovává hlavní lákadla firmy její generální ředitel a předseda představenstva Evžen Korec a dodává, že i mladí manažeři mohou v EKOSPOLU velmi rychle dosáhnout na milionové roční platy.

Zdroj informací

EKOSPOL a.s. a NejBusiness.cz

Datum

19. října 2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.5452 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál