19 důvodů, proč v roce 2019 letět s British Airways

19 důvodů, proč v roce 2019 letět s British Airways

Novoroční předsevzetí společnosti British Airways je poskytovat svým zákazníkům ještě vyšší kvalitu a větší výběr v každé cestovní třídě na každé trase – a pro jeho splnění investuje 6,5 miliardy liber.

 

A tady je 19 skvělých důvodů, proč v roce 2019 letět s British Airways:

 1. Lednový výprodej – právě probíhá. Využijte naši nabídku levných letů do nejzajímavějších světových destinací, a to hned, než to udělají všichni.
 2. Nové trasy. Zákazníci mohou vyzkoušet nové trasy, které British Airways otevírají do těchto destinací: Charleston, Pittsburgh, Ósaka, Kos a Korsika, Ljubljana, Montpellier, a další. Společnost se tak může pochlubit nejrozsáhlejší sítí tras za více než deset let.
 3. Nová letadla. Cestující se mohou proletět 15 nejmodernějšími letadly, která budou v tomto roce společnosti dodána – včetně čtyř špičkových letadel Airbus A350.
 4. Zbrusu nové sedačky v cestovní třídě Club World, jimiž budou do konce roku vybaveny nové airbusy A350 a také dva boeingy 777.
 5. WiFi. Nejlepší live streamovací síť WiFi na všech letech na krátkou vzdálenost a na naprosté většině dálkových letů, takže si cestující mohou bez problémů vychutnat filmy a televizní pořady prostřednictvím své oblíbené streamovací služby.
 6. Nový vzhled první třídy (First). Prvotřídní nové nádobí a příbory, povlečení a cestovní potřeby od jednoho z nejoblíbenějších britských designérů.
 7. Díky modernizaci cestovní třídy World Traveller Plus necháváme konkurenci za námi. Kategorie premium economy nikdy nevypadala lépe. V této intimní a exkluzivní cestovní třídě se můžete těšit na nové sedačky, nové povlečení, nové nádobí a příbory a skvělé nové drinky.
 8. Nové salonky, v nichž mohou cestující relaxovat před letem: v San Francisku, Johannesburgu, Ženevě a New Yorku JFK.
 9. Rozšířené partnerství s prémiovou cateringovou společností Do & Co, jež se stává novým dodavatelem jídla na letech z Londýna Heathrow (již v současnosti zajištuje jídla v třídě Club Europe.
 10. Nová domovská stránka ba.com, díky níž je provedení rezervace s British Airways ještě snadnější a intuitivnější.
 11. Noví partneři pro Exekutivní klub British Airways, jenž nyní nabízí ještě více možností, jak sbírat a utrácet věrnostní body Avios.
 12. Digitální jmenovky na zavazadla, které nabízíme jako první britská aerolinie. Synchronizujte svou osobní jmenovku na zavazadla s aplikací BA, odevzdejte zavazadla na letišti, a můžete letět.
 13. Samoobslužné odevzdávání zavazadel na terminálu T3 v Londýně Heathrow, díky němuž zákazníci dostanou stejnou službu jako na terminálu T5.
 14. Technologie rozeznávání obličeje. Více biometrických technologií na londýnských letištích Heathrow, City a Gatwick, v New Yorku JFK, Orlandu, Los Angeles, Miami a mnoha dalších. Díky tomuto systému je nástup do letadla rychlejší a pohodlnější, a pomáhá tak společnosti British Airways odbavovat lety načas nebo i s předstihem.
 15. Díky použití nových bezemisních dálkově ovládaných vozidel pro vytlačování dálkových letadel budeme nadále zvyšovat přesnost odletů. Podobná vozidla pro letadla na krátké trasy snížila zpoždění při vytlačování o více než 70 procent.
 16. Nová zimní výbava, která pomůže bezpečně a rychleji než kdykoli předtím odmrazit flotilu téměř 300 letadel British Airways během mrazivých zimních měsíců.
 17. Hotelové rezervace. Díky investicím do nových technologií budou automaticky prováděny rezervace ubytování pro cestující, kteří v důsledku narušení provozu nestihnou své lety.
 18. Obnovený důraz na zákaznický servis. Téměř 30 000 zaměstnanců absolvuje zcela nové školení v této oblasti. Na londýnském terminálu T5 je k dispozici dosud nejvyšší počet pracovníků vyškolených pro řešení jakýchkoli požadavků, jež mohou cestující mít: změny rezervace, převedení do vyšší třídy, přístup do salonku, dotazy ohledně zavazadel a přestupu a informace o letech.  
 19. A v neposlední řadě se můžete těšit na oslavy stoletého výročí British Airways. Naší společnosti bude letos 100 let a my tyto narozeniny stylově oslavíme – jak vzpomínkou na naši historii, tak i pohledem na to, jak bude vypadat budoucnost létání.

Zdroj informací

British Airways a NejBusiness.cz

Datum

3. ledna 2019

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.2957 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál