Pro každou školu

Pro každou školu

Odborníci Do Škol nabízí školám širokou škálu možností pro zvýšení kvality školy, jejich zaměstnanců a samozřejmě žáků nebo studentů. Využijte pro Vaší školu to nejlepší! 
Unikátní projekt Odborníci Do Škol nabízí školám a žákům nové možnosti pro studium a samozřejmě pro jejich profesní i osobní život. Je určen všem žákům a studentům ZŠ, SŠ a VŠ z celé České a Slovenské republiky.

Projekt Odborníci Do Škol je realizován spolkem I4U, ve spolupráci s magazínem NejBusiness.cz a některými dalšími partnery z oblasti průmyslu a služeb. 

Pro žáky jsou realizovány besedy se zajímavými osobnostmi, motivační soutěže nebo informační kampaně. Školy mají možnost využít nabídku profesního rozvoje pro své zaměstnance nebo například zažádat o lepší technické vybavení.

 

Projekt Odborníci Do Škol

Pro školy:

 

Pro žáky a studenty:

  • Uč se a vyhraj!
    Unikátní soutěž pro žáky a studenty, jejíž cílem je motivovat děti a mladé lidi k hlubšímu a rozsáhlejšímu učení (studiu). Jednoduchou formu chceme ocenit ty pilné...

Podpořte projekt i na Vaší škole:

 

 

Více informací

Máte-li zájem získat více informací o možnostech spolupráce nebo se do projektu přímo zapojit, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat:

  • Petr Hamrozi, manager projektu
  • E-mail: petr.hamrozi (at) spoleki4u.cz
  • Mobil: +420 733 139 882 (CZ), +421 949 311 148 (SK)

Generální partner

E-FeedBack.cz
Lidský potenciál naplno!

Partneři a podpora

Hamri.cz   NejBusiness.cz

Sarapis - doplněk stravy    Immunn44 - pro Váš imunitní systém
Info-AutoMotive.cz

Facebook

Page generated in 1.4382 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál